HAKKIMIZDA

Firmamız, 1979 tarihinden bugüne kadar, ahşap ambalaj sektöründe kalite ve teslimatlarındaki başarısı ile ön plana çıkan, zaman içerisindeki teknolojik yeniliklere ayak uyduran, ilgili kanun ve yönetmeliklere tam uyum sağlayan bir kuruluştur. Kersan Ambalaj, TÜV-Thüringen firmasından onaylı, “ISO 9001-2008 Kalite”, “ISO 14001-2004 Çevre”, “BS OHSAS 18001-2007 İş Sağlığı ve Güvenliği” yönetim sistemlerine sahip olup, bakanlık onaylı “Isıl işlem (ISPM15) sertifikası” bulunan, çevresel tüm izinlere sahip bir kuruluş olarak, ahşap ambalaj sektörünün öncülerinden birisidir. Firmamız taşeron ve montaj ekibi olarak, her türlü sahada ve firmada aktif olarak yer alabilecek kapasitede olup, siz sayın müşterilerimizin değerli talepleri için hazır durumdadır.

Misyonumuz

Ambalaj hizmetlerine, ihtiyaç duyan tüm kişi ve kurumların, isteklerine hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün ve hizmetleri uluslararası kalite standartlarında, uygun teknolojiler ve maliyetler ile üretmektir.

Vizyonumuz

Sektördeki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine yenilik kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek ve işlevsel yöntemlerle kısaltarak maliyeti en aza indiren, çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettiği, sektörün lider kuruluşlarından biri olmaktır.

Değerlerimiz

Kersan Ambalaj, deneyim, güvenilirlik, yenilikçilik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, liderlik sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği ve verimlilik değerlerine sahiptir.

WEB TASARIM GLOBAL MEDYA